طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

در سال 2008 اولین رمز ارز توسط ساتوشی ناکاموتو به نام بیت کوین شکل گرفت. شکل گیری بیت کوین تحول عظیمی در شیوه انتقال پول ایجاد کرد. بیت کوین کم کم به یک پول مجازی تبدیل شده بود همانطور که با پرداخت ریال یا دلار کالا دریافت میکنید با بیت کوین هم می توانید اقدام به خرید خدمات یا کالا نمایید. ارز دیجیتال به مرور طرافداران بسیاری را کسب کرد.

پس از بیت کوین ارز های مجازی بسیاری شکل گرفتند مانند اتریوم ، تتر ، ریپل و غیره. اما آنچه که اهمیت دارای تقاضای خرید و فروش این ارز های دیجیتالی یا همان رمز ارز ها می باشد. افراد و شرکت های بسیاری خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال را به مشتریان عرضه می کنند.

مزایای داشتن سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال می تواند یکی از اولین و بهترین راه ها برای مدیریت کردن این نوع خرید و فروش ها باشد. تعداد زیادی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال در حال حاضر درحال فعالیت می باشند. صرافی های آنلاین بسیاری در حال فعالیت هستند که تمام خدمات خود را از طریق سایت خود ارائه میدهند.

امکانات سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

از جمله امکاناتی که برای یک سایت ایده آل می توان در نظر داشت می توان به داشتن درگاه پرداخت و امکان تایید هویت کاربران اشاره کرد. کاربران سایت شما که همان مشتریان شما هستند زمانی که امکانات کاربردی و مناسبی را داشته باشند همواره برای خرید و فروش سایت شما را انتخاب می کنند.

ویژگی های یک سایت خوب

یک سایت خوب باید بتواند نیاز کاربر از حضور در آن سایت را بر طرف کند. بخشی از این نیاز به امکانات سایت مرتبط می باشد و بخشی به شیوه مدیریت و ارائه خدمات به کاربران. در زیر به بخشی از این موارد اشار شده است.

آسان بودن شیوه خرید و فروش

اگر کاربران شما نتوانند به آسانی از امکانات سایت شما برای خرید و فروش استفاده کنند ممکنه است بسیاری از مشتریان خود و در نتیجه سود خود را از دست دهید.

کاربرد پذیری

فراموش نکنید که وب سایت شما ممکن است توسط هر نوع قشری از جامعه مورد بازدید قرار بگیرد، با هر سنی ، پس باید کار کردن با سایت شما برای هر طیفی از اقشار جامعه آسان و لذت بخش باشد.

نحوه راه اندازی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

اولین قدم برای داشتن یک وب سایت تهیه هاست و دامنه مناسب می باشد. اگر قصد طرحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال توسط مستر پی اچ پی را دارید نیاز به انجام هیچ گونه کار خاصی نمی باشد و تمام مراحل به بهترین شکل برای شما انجام می شود.

اگر قصد معامله یا ترید رمز ارز ها (cryptocurrency) را دارید بدون شک داشتن یک سایت می تواند اعتبار خاصی به فعالیت شما ببخشید. پیشنهاد میکنیم سیستم آنلاین مستر تریدر که یک سرویس آماده ، سایت خرید و فروش انواع ارز های دیجیتال با امکانات فراوان می باشد را مطالعه نمایید. تمام قیمت های مربوطه در آنجا ارائه شده اند.

هزینه طراحی سایت

سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال انواع مختلفی دارند از ساده ترین و کم امکانات ترین تا یک سایت تمام اتوماتیک که 0 تا 100 فرآیند معامله برای مشتری را آنی و آنلاین انجام میدهد.

به روز رسانی قیمت ارز های دیجیتال

برای معامله هموار باید قیمت ارز های را از مراجع معتبر دریافت کنید و قیمت خرید و فروش خود را بر اساس قیمت روز ارائه نمایید. داشتن سایتی که به صورت تمام اتوماتیک این کار را انجام دهد و همیشه قیمت های بروز شد برای معامله را به کاربران ارائه دهد.

هدف از طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال چیست؟

وقتی تقاضای خرید و فروش برای رمز ارز هایی مانند بیت کوین و اتریوم روز ب روز در حال افزایش می باشند قطعا شرکت ها و افرادی که قصد ارایه خدمات به این طیف از کاربران را دارند هم روز به روز افزایش می یابد. داشتن یک سایت خرید و فروش ارز دیجیتال می تواند امکانات و کیفیت کار شما را نسبت به سایر رقبای شما ارتقاء دهد.

مستر پی اچ پی با هدف طراحی و توسعه وب سایت و نرم افزار های تحت وب از سال 1395 در حال فعالیت می باشد. انجام پروژه های متفاوت و البته نیاز به دانش روز یکی از اهداف مستر پی اچ پی بوده است.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *