طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

بسیاری از افراد برای پیدا کردن پزشک مورد نظر خود اقدام به جستجو و تحقیق در دنیای اینترنت میکنند. پزشکان و بیمارستان های بسیاری به منظور معرفی خدمات و تخصص خود اقدام به طراحی سایت نموده اند.تالار های گفتگو و وب سایت های بسیاری مطالب تخصصی و فوق تخصصی در زمینه ها و رشته های مختلف پزشکی ارئه می دهند.

کاربرد های سایت پزشکی

کاربران زیادی در مورد بیماری خود در اینترنت در حال تحقیق و مطالعه هستند. پزشکان زیبایی به منظور نمایش کارها و مهارت های خود در عمل های زیبایی اقدام به نمایش تصاویر و فیلم از کار عای خود میکنند. تا بتوانند در وقت خود نهایت صرفه جویی را داشته باشند چرا که وب سایتشان می تواند 24 ساعته بدون تعطیلی پاسخ گوی بسیاری از پرسش و پاسخ های مراجعین آنها باشد. از طرفی تمام مراجعین پزشک هم این فرصت را دارند تا بدون مراجعه حضوری به مطب پزشک با خدمات و هزینه های پزشک مورد نظر خود اطلاعات خوبی کسب کنند.

از طرفی دیگر  بسیاری از بانک های آنلاین اطلاعات پزشکان، اقدام به انتشار اطلاعات تماس، نام و آدرس پزشکان و جراحان می کنند. این می تواند یک فرصت مناسب باشد تا علاوه شماره تماس و آدرس، وب سایت پزشک و جراح هم قابل ارائه باشد تا مراجعه کنندگان بتوانند همان لحظه بدون نیاز به تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به مطب اطلاعات بسیاری از پزشک مورد نظر بدست بیاورند.

تا اینجا به برخی موارد و کاربرد های در ارتباط با وب سایت پزشکان و جراحان اشاره شد. بیشتر بیمارستان ها و کلینیک های مجهز امروز سیستم رزواسیون اختصاصی خود را دارند. علاوه بر آن سیستم نوبت دهی تلفنی هم برای بمارستان یا کلینیک خود اجرا کرده اند تا در نهایت در راستای ارائه خدمات بهتر ب مراجعین خود بتوانند رضایت بیشتری برا آنها به ارمغان آورند.

از وبسایت پزشکی چه انتظاراتی می توان داشت؟

نمایش اطلاعات تماس از جمله: شمار های تماس، آدرس، لینک شبکه های اجتماعی پزشک.

سوابق علمی و مدارک دانشگاهی.

مقالات اختصاصی و غیر اختصاصی در ارتباط با تخصص پزشک.

نوبت دهی به بیماران و اعلام زمان های مراجعات حضوری و سایر برنامه های زمانی مورد نیاز.

ارائه پرسشنامه به بیمار و دریافت جواب بیمار.

چه امکانات حرفه ای قابلیت اجرا دارند؟

وب سایت و دنیای اینترنت وسیع تر از آن است که بتوان آنرا توصیف کرد از اینرو قطعا امکاناتی بسیار فراتر از آنچه در این مقاله به آنا اشاره شد قابلیت اجرایی دارند. برای مثال کافیست به وب سایت های مشاوره آنلاین نگاهی بی اندازید تا ببینید یک وب سایت با امکانات حرفه ای بسیار بهتر از یک کلینیک مجهز می تواند نیاز مراجعین را برطرف کند.

نتیجه گیری

یک وب سایت خوب و حرفه  ای می تواند اعتباری خاصی به پزشک و کلینیک ها بدهد. با طراحی سایت با استفاده از تکنولوژی های روز همواره باعث ارتقاء کسب و کار ها بوده و هست، پزشکان و جراحان نیز خارج از این قاعده نیستند. قطعا داشتن یک وبسایت امروزه یکی از ضروری ترین نیاز ها برا افراد متخصص می باشد.

اگر قصد طراحی سایت پزشکی برای خود یا همکاران خود را دارید کافیست با از طریق صفحه تماس با ما اطلاع دهید.

مستر پی اچ پی با هدف طراحی و توسعه وب سایت و نرم افزار های تحت وب از سال 1395 در حال فعالیت می باشد. انجام پروژه های متفاوت و البته نیاز به دانش روز یکی از اهداف مستر پی اچ پی بوده است.
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *